top of page
07.jpg

Cena grafického návrhu

závisí od toho, kde a ako bude použitý

Ak plánujete distribuovať po celom svete unikátnu liehovinu a na fľašu potrebujete návrh etikety, k práci prizvem kolegov, bude to dlho trvať a bude to drahé.

Návrh etikety na fľašku domácej pre suseda mám hotový hneď a je bezcenný.  

Brand, logo a firemná identita 

Máte živnosť, alebo s.r.o.? Ste mojou cieľovou skupinou.

Prezreli ste si moje portfólio, páči sa vám, chcete komunikovať graficky stále jednotne, aby si vás ľudia zapamätali a viete, že investícia do značky a originálnej firemnej identity sa vám vráti. Kontaktujte ma! Váš leták, mail, sociálne siete, vizitka, výklad, web, atď. budú mať zhodný vizuálny štýl. Pre komunikáciu firmy budete používať zakaždým rovnaký vzhľad, ľudia si vás zapamätajú a nepomýlia s konkurenciou. Kým sa do toho pustím, budem sa vás veľa pýtať, robiť si poznámky a s výsledkom musím byť spokojná ja aj vy. 

Aby to veľa nestálo, ale nech je to pekné

a nevadí, že to nie je autorský návrh​

Teraz sa nebavíme o logu a firemnej identite ani o ničom, čo by malo byť jedinečné a len vaše.​ Hovoríme napríklad o oslave, hobby. Vyberiem a použijem dielo tretej strany, ktoré sa mi páči a bude sa hodiť. Znamená to, že tento dizajn nebude originálny, navrhnutý iba pre vás, ale môže ho vo svojom návrhu použiť každý, kto si kúpi licenciu (právo použiť ho). Rovnaká fotka, ilustrácia, animácia sa predá viackrát, preto nebude stáť veľa. Za desať rokov praxe som objavila a spoznala veľa dizajnérov, ilustrátorov, fotografov a iných talentovaných ľudí, ktorí takéto diela ponúkajú, a ja s nimi rada pracujem vo svojich návrhoch.

grafika, reklamné a marketingové služby

l.png
bottom of page